Myšlenka stroje

TransGiant a TransPro jsou výhodnou investicí. Přizpůsobivé stroje, které je možno využít k vykonávání práce každý den v roce po celý rok. Rychlá výměna nářadí a vysoká transportní rychlost minimalizují prostoje. Zvláštní důraz pro detail a efektivnost práce rozhoduje o malých provozních nákladech každý den po celý rok. Tak proč investovat za stroj s omezeními a kompromisy když si můžete vybrat TransPro nebo TransGiant od Belosu?

Kubota E-TVCS

Kompaktní dieselové motory japonského výrobce Kubota použité ve strojích TransPro a TransGiant jsou vyrobeny se zvláštním důrazem na ekologii, nízkou hlučnost, nízkou hladinu vibrací a samozřejmě nízké provozní náklady. Tyto motory splňují přísné emisní limity. Zvláštním znakem motorů značky Kubota je vysoký výkon a velký kroutící moment.


TransPro - pro všechna roční období!

Proč investovat do strojů s omezením a kompromisy, když můžete mít TransPro.
Stroj, výkon motoru, síla hydrauliky jsou spolu optimálně sladěny. Objevte velkou výhodu zastoupit práci několika jednoúčelových strojů jedním TransPro.

Řidič je velmi důležitý!
Prostorná kabina, rovná podlaha, pohodlné sedadlo, nastavitelný volant, servořízení, klimatizace, topení a autorádio jsou samozřejmou výbavou stroje který má být naplno využíván. Zde je možno zvládnout dlouhou pracovní směnu bez velké únavy. Hluk a vibrace motoru jsou minimalizovány díky kloubové koncepci stroje. Také rozložení hmotnosti je ideální - řidič vpředu, motor vzadu. Ze sedačky stroje TransPro má řidič perfektní výhled na pracovní plochu, bez rozdílu zda se jedná o nářadí montované vpředu nebo vzadu.

Bezpečnost především
Kabina byla nárazově testována a je vybavena bezpečnostními skly. Trans Pro má bezpečnostní spínače v pedálu brzdy, v sedačce a v pohonu zařízení. Elektrický systém má hlavní spínač.

Jaro, léto, podzim a zima
Není tomu tak dávno co bylo třeba několika strojů pro celoroční údržbu. Nyní ovšem Belos představuje nosič nářadí Trans Pro, který nabízí zcela nové možnosti. Belos Trans Pro dnes ukazuje nový směr na trhu s komunálními stroji. Veřejné plochy nyní mohou být udržovány rychle a jednoduše. V zimním období oceníte protiprokluzový systém pohonu kol a příjemně vyhřátou kabinu. Nové Trans Pro může být vybaveno příslušenstvím, které udělá každou práci příjemnou – po celý rok.

Zjednodušili jsme vše nezbytné!
Je všeobecně známo, že spolehlivost provozu je odrazem správné údržby. TransPro je navržen tak aby veškerá servisní místa byla lehce přístupná. Díky kloubové koncepci stroje není namačkán společně s dalšími komponenty.


TransPro s čelní lžící.


Udržování čistoty je s TransPro snadné.


TransPro s plotostřihem.


TransPro se sklopným vozíkem.


Jednoduché a ergonomické ovládání.


TransGiant se sněhovou radlicí.


TransGiant se širokozáběrovou trávníkovou sekačkou.


Čelní nakladač zvládne i těžkou práci.


TransGiant - nezná hranice!

TransGiant – spousta síly Zde je nový, očekávaný, nosič nářadí od Belos, se spoustou síly, kterou má obsluha plně pod kontrolou. Tento nosič je plně vybaven vším co budete při své práci potřebovat. S tímto strojem nepoznáte žádné meze.

Vynikající komfort
Prostorná kabina, rovná podlaha, pohodlné sedadlo, nastavitelný volant, servořízení, klimatizace, topení a autorádio jsou samozřejmou výbavou stroje který má být naplno využíván. Zde je možno zvládnout dlouhou pracovní směnu bez velké únavy. Hluk a vibrace motoru jsou minimalizovány díky kloubové koncepci stroje. Ze sedačky stroje má řidič perfektní výhled na pracovní nářadí.

Rychle a přesně
TransGiant je obchodně ojedinělý stroj s možností přesně a přímo z místa obsluhy dávkovat výkon hydraulických vývodů. Zde už nejsou žádná omezení při výběru možného nářadí.

Přesné ovládání stroje TransGiant
Unikátní Belos systém pojezdu s pohonem všech čtyř kol a automatickým protiprokluzovým systémem Vám umožní práci na jakémkoliv povrchu. Kloubové řízení s malým poloměrem otáčení a maximální kontrolou trakce, spolu s velkou přepravní rychlostí dává předpoklad pro využití stroje za všech okolností efektivně.

Ekonomika a ekologie
Japonské motory Kubota splňují emisní limity bez dodatkových filtrů nebo katalyzátorů. Díky přesnému dávkování síly hydraulických vývodů pro každé jednotlivé nářadí stroje je možná značná úspora provozních nákladů, z čehož profituje člověk, stroj a životní prostředí.